تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان
0

دریافت خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی از حرفه ای ترین مشاورین ایران

دریافت خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی از حرفه ای ترین مشاورین ایران

مشاورین در زندگی افراد تاثیر بسیار زیادی می گذارند، حال اگر مشاور تحصیلی شما از حرفه ای ترین و بهترین مشاوران باشد که چه بهتر! خصوصا مشاورین تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویانی که هدفی برای آینده خود دارند بسیار پر اهمیت و تاثیر گذار است.

همه دانش آموزان و دانشجویان خواهان داشتن حرفه ای ترین مشاورین در اختیار خود هستند؛ اما چگونه یک مشاور حرفه ای پیدا کنیم؟ مشاورین حرفه ای چه ویژگی هایی دارند؟

این ها از اصلی ترین سوالاتی هستند که افراد همواره در زمان جستجو کردن مشاور تحصیلی تلفنی، در ذهن شان مطرح می شود؛ مطمئنا شما هم از این دسته افراد هستید، پس برای این که بدانید چه مشاوری برای خود یا فرزندان تان مناسب است، می توانید در ادامه با ما باشید تا تمامی ویژگی های یک مشاورین تحصیلی تلفنی خوب و حرفه ای را در اختیارتان قرار دهیم.

مشاور تحصیلی کیست؟

ابتدا می خواهیم در مورد خود مشاوران تحصیلی تلفنی کمی گفت و گو کنیم.

مشاور تحصیلی تلفنی در کلامی ساده و خلاصه فردی است که با شناخت روحیات، علایق، شرایط خانوادگی، استعداد و شرایط تحصیلی شما شروع می کند و پس از آن که اطلاعات کامل و جامعی از شما دریافت و بررسی کرد.

برنامه ای متناسب با شرایط، استعداد و علایق شما برایتان تهیه می کند که در صورت رعایت و ادامه دادن طبق برنامه تعیین شده، می توانید پیشرفت های چشم گیری به دست آورید.

از زمان های گذشته تحصیل بر کیفیت زندگی افراد تاثیرات بسزایی داشته است که در حال حاضر نیز همین طور است؛ به همین دلیل اگر بخواهید در آینده، شغلی عالی و زندگی با کیفیت بهتری داشته باشید باید با یک مشاور حرفه ای تحصیلی تلفنی تماس گرفته و برای زندگی خود برنامه هایی تهیه کنید.

مشاور تحصیلی تلفنی حرفه ای همان طور که گفته شد از اهمیت بالایی برای محصلان برخوردار است اما اهمیت آن برای دانش آموزان فراوان تر از بقیه افراد است؛ زیرا که دانش آموزان در ابتدای مسیر زندگی خود هستند و بهتر می توانند هدف خود را تعیین و برنامه ریزی کرده تا به آن ها برسند.

مشاور تحصیلی کیست؟

ویژگی های یک مشاور حرفه ای و خوب

شما قبل از انتخاب یک مشاور تحصیلی تلفنی، با شناخت ویژگی های مشاوران حرفه ای و خوب می توانید قدم مهمی برای رسیدن به اهداف خود در آینده بردارید.

ما در این قسمت بیشتر ویژگی هایی که مشاوران حرفه ای تحصیلی تلفنی دارند را جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با مطالعه آن ها بتوانید با انتخاب مشاور درست قدم های مثبتی در مسیر تحصیلی خود بردارید.

شناخت شما و تعیین برنامه مناسب با شما

یک مشاور تحصیلی تلفنی خوب باید بتواند مراجعه کنندگانش را به خوبی بشناسد، تمامی شرایط، استعداد ها، علایق، عادت ها و تمامی نکته هایی که به شما مربوط است را شناخته و بر طبق آن ها بتواند برنامه ای که با وقت، انرژی و موقعیت شما جور باشد تعیین کرده.

که نه زمان خالی زیادی داشته باشد و نه برنامه ای فشرده و سنگین باشد؛ برنامه ای که ایده آل شما بوده زمان استراحت و تفریح به جا و به اندازه و زمانی که به تحصیل و فعالیت هایتان مربوط می شود نیز خسته کننده و حوصله سر بر نباشد.

در یک برنامه منحصر به فرد باید مقصد و هدف های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت وجود داشته باشد، که هدف های کوتاه مدت را می توان گفت یکی از پایه های مهم هر برنامه ای است؛ زیرا با وجود هدف های کوتاه مدت، هم انرژی شما حفظ شده و افزایش می یابد و هم به هدف های بلند مدت خود با اراده بیشتری نزدیک می شوید.

تغییر برخی عادت ها و طرز فکر شما

تغییر برخی عادت ها و طرز فکر شما

عادت های کوچک در زندگی بسیار تاثیر گذار هستند، به طوری که یک عادت کوچک شما که شاید در نظر تان مهم هم نباشد در زندگی آینده شما تاثیر های به سزایی خواهد گذاشت، به این تاثیرات، اثر مرکب نیز می گویند که می توانید با مطالعه کتابی با همین عنوان، رفتار ها و عادت های منفی خود را به عادت های مثبت تبدیل کنید.

به همین دلیل یک مشاور تحصیلی تلفنی حرفه ای باید ابتدا عادت های کوچکی که تاثیرات منفی در زندگی شما می گذارند را شناسایی کرده و بعد با روش هایی ذهنیتتان را تغییر داده تا بتوانید این عادت ها را به عادت های مثبت تبدیل کنید.

یکی دیگر از تغییراتی که یک مشاور تحصیلی تلفنی حرفه ای و کار بلد باید در ذهن شما انجام دهد، ایجاد کلمه «من می توانم» است.

کلمات قدرت شگفت انگیزی دارند که شاید باور کردنی نباشد، اما کلمات و تکرار مکرر آن ها می تواند بر روی کارایی، اراده، انرژی و ذهنیت شما بسیار تاثیر گذار باشند. مشاوران با استعداد با جا گذاری کلماتی مانند «من می توانم، من توانایی انجام این کار را دارم، من با اراده ام و … » در ذهن شما، خواستار تغییراتی پر قدرت و مثبت در شما هستند.

تعیین مقصد های متناسب و آمار دقیق از پیشرفت شما

قبل از انجام هر کاری باید مقصدی برای خود تعیین کنید تا در راستای رسیدن به آن هدف و مقصد قدم های مناسب خود را بردارید؛ به عنوان مثال شما زمانی که از خانه خارج می شوید با مقصد و هدفی مشخص پا به بیرون از خانه می گذارید؛ مثلا می خواهید به خرید بروید پس بهترین و نزدیک ترین فروشگاه ها را انتخاب می کنید و به سمت آن حرکت می کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به مقصد خود برسید.

یک مشاور تحصیلی تلفنی حرفه ای و خوب می تواند بر اساس شناختی که از شما دارد در انتخاب مقصد یا هدف به شما کمک کرده و بهترین و مناسب ترین راه های رسیدن به هدف شما را نیز به شما نشان دهد تا بتوانید در کم ترین زمان با بهترین روش ها به هدف خود برسید.

در این مسیر که شما در حال تلاش برای رسیدن به مقاصد خود هستید، مشاورین تحصیلی تلفنی حرفه ای پیشرفت شما را زیر نظر می گیرند تا در صورت افت یا حتی پیشرفت در زمان طی مسیر به کمک شما یا تشویق و انرژی دهی با جملات انگیزشی بیایند.

تعیین مقصد های متناسب و آمار دقیق از پیشرفت شما

سخن آخر

با مطالعه مقاله بالا مطمئنا به این نتیجه رسیده اید که مشاور در زندگی بسیار تاثیر گذار بوده پس باید در انتخاب مشاور خصوصا مشاور تحصیلی تلفنی دقت بالایی به خرج داده و مشاوری حرفه ای، کاربلد، خوب و مهربانی را انتخاب کنید.

در مرکز مشاوره هم اندیشان می توانید به صورت مشاوره تلفنی از اطلاعات و مشاوره های مشاوران حرفه ای و کاربلد این مرکز استفاده کنید.

سوالات متداول

چرا باید دانش آموزان و دانشجویان مشاور تحصیلی تلفنی داشته باشند؟

اگر بخواهید در آینده، شغلی عالی و زندگی با کیفیت بهتری داشته باشید باید با یک مشاور حرفه ای تحصیلی تلفنی تماس گرفته و برای زندگی تحصیلی خود برنامه هایی تهیه کنید.
مشاور تحصیلی تلفنی حرفه ای همان طور که گفته شد از اهمیت بالایی برای محصلان برخوردار است اما اهمیت آن برای دانش آموزان فراوان تر از بقیه افراد است؛ زیرا که دانش آموزان در ابتدای مسیر زندگی خود هستند و بهتر می توانند هدف خود را تعیین و برنامه ریزی کرده تا به آن ها برسند.

برای داشتن یک مشاوره حرفه ای تحصیلی تلفنی باید به چه ویژگی هایی دقت کنیم؟

شما قبل از انتخاب یک مشاور تحصیلی تلفنی، با شناخت ویژگی های مشاوران حرفه ای و خوب می توانید قدم مهمی برای رسیدن به اهداف خود در آینده بردارید؛ ویژگی هایی مانند: شناخت شما و تعیین برنامه مناسب با شما، تغییر برخی عادت ها و طرز فکر شما، تعیین مقصد های متناسب و آمار دقیق از پیشرفت شما را داشته باشد ، این ها ویژگی هایی هستند که یک مشاور حرفه ای باید داشته باشد که در مقاله بالا تمامی این ویژگی ها را توضیح داده ایم می توانید مطالعه کنید.

آیا مشاوران مرکز مشاوره هم اندیشان مشاوره حضوری دارند؟

در جواب این سوال باید بگوییم که خیر، مشاوران مرکز مشاوره هم اندیشان، مشاوره تحصیلی تلفنی بوده و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید با مشاوران این مرکز تماس بگیرید.

اینستاگرام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره