تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان
0

نشانه‌های مرد متاهل در رابطه (تشخیص مرد زن دار)

نشانه‌های مرد متاهل در رابطه (تشخیص مرد زن دار)

آیا می خواهید بدانید فردی که به شما پیشنهاد دوستی و آشنایی می دهد متاهل است یا نه؟ می خواهید از نشانه های متاهل بودن یک مرد باخبر شوید؟ برای یافتن پاسخ های این سوالات، از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب با مرکز مشاوره هم اندیشان همراه باشید.

تشخیص مرد متاهل در رابطه

ممکن است تاکنون برای شما پیش آمده باشد که از طرف یک مرد درخواستی مبنی بر آشنایی و دوستی دریافت کرده باشید، اما ممکن است برایتان سخت باشد که بتوانید تشخیص دهید این مرد مجرد است یا متاهل بوده و در رابطه است.

عدم توجه و دقت در شناخت طرف مقابل برای شروع یک رابطه، ممکن است اتفاقات تلخ و ناخوشایندی برای شما رقم بزند؛ پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید چرا که به نشانه هایی می پردازیم که با دانستن آنها، در دام افراد سوء استفاده گر و سودجو نمی افتید.

1- او خود را به طور کامل معرفی نمی کند

شما اطلاعات زیادی از او ندارید؛ او خود را به طور کامل معرفی نمی کند، چرا که ممکن است با این کار شما آدرس محل کار او را بدست آورده و از طریق تحقیق و پرس و جو متوجه شوید که او متاهل است.

شما در مورد آدرس محل کار و محل زندگی این فرد نیز چیزی نمی دانید و خانواده او را نیز هرگز ندیده اید.

2- نام شما را به صورت ناشناس در گوشی خود ذخیره کرده است

برای این که همسرش متوجه ارتباط شما نشود، او شما را با یک اسم دیگر در گوشی خود ذخیره کرده است.

3- شما را به خانواده اش معرفی نمی کند

او شما را به دوستان و خانواده خود معرفی نمی کند و اغلب دیدارهای شما به صورت پنهانی است. در مناسبت های خاص مانند تولد، او شما را به خانه اش یا به مراسم تولدش دعوت نمی کند، چرا که نمی خواهد خانواده اش شما را ببینند.

حتی اگر بخواهید با خانواده او آشنا شوید، با آوردن بهانه های دسته اول مانع شما خواهد شد، چرا که دوست ندارد رابطه با شما را فاش کند.

تشخیص مرد متاهل در رابطه

4- با شما در مورد ازدواج صحبت نمی کند

افراد متاهل علاقه ای ندارند در مورد ازدواج حرفی بزنند، اگر هم این کار را بکنند به یک سری قول های توخالی بسنده می کنند، چرا که هدف آن ها ازدواج نیست. بلکه با وعده دادن به فرد می خواهند او را در رابطه نگه داشته و اهداف خود را محقق کنند.

5- از شما درخواست رابطه جنسی دارد

افراد متاهل برای رفع نیاز جنسی با شما دوست می شوند و بزرگترین هدف آن ها همین برآورده کردن نیازهایشان است.

این افراد با این که اطلاعات زیادی از خود نمی دهند، اما انتظار دارند نیازهای جنسی آن ها را برآورده کنید. آن ها می گویند شما وظیفه دارید این کار را بکنید و ممکن است شما را تهدید کنند در صورت برآورده نکردن این نیاز، شما را ترک می کنند.

حقیقت این است که آن ها بالاخره مدتی پس از ارضای نیازهای خود، شما را ترک خواهند کرد.

6- چندین شماره تماس دارد

این فرد چندین گوشی با شماره های مختلف دارد که شما شماره هیچ کدام از آنها را ندارید.

اگر این شماره ها را از او بخواهید، خواهد گفت تمامی این ها شماره های کاری هستند و نیازی نیست آن ها را داشته باشید.

7- اجازه نمی دهد به گوشی او دست بزنید

او همیشه می خواهد گوشی خود را از شما دور نگه دارد. اگر بخواهید که او  عکسی از گوشی خود به شما نشان دهد، عصبانی خواهد شد.

همیشه با جملاتی مانند گوشی حریم خصوصی است، سعی در دور نگه داشتن شما از گوشی خود دارد و کارش را توجیه می کند.

8- همیشه به صورت محدودی با شما وقت می گذراند

او زمان کمی را با شما سپری می کند و هر زمان بخواهید او را ببینید خواهد گفت که مشغله زیادی دارد و نمی تواند.

8- همیشه به صورت محدودی با شما وقت می گذراند

9- رفتار او در اجتماع محتاط است

او معمولا با شما در اجتماع حاضر نمی شود، چرا که می ترسد کسی از آشناها شما را ببیند. اگر بر حسب تصادف با یکی از آشناهای او برخورد داشتید، او شما را به عنوان همکارش معرفی خواهد کرد.

در اجتماع خیلی با احتیاط رفتار می کند تا کسی متوجه ارتباط شما با او نشود. به عنوان مثال دست شما را نمی گیرد و فاصله اش را با شما حفظ می کند.

10- آنها مدام می گویند می خواهند بخاطر شما از همسر خود جدا شوند

برخی از مردان می گویند که تصمیم دارند از همسر خود جدا شوند و در حال اتمام زندگی مشترک خود هستند و هدف او از آشنایی با شما ازدواج است.

بهتر است بدانید این مردها به خاطر این که فرزند دارند یا زیر بار مهریه های سنگین هستند، نمی خواهند زندگی قبلی خود را خاتمه دهند. بهتر است فریب این حرف ها را نخورید، چرا که او قصد این کار را  ندارد و فقط می خواهد شما را در رابطه نگه دارد و اهدافش را عملی کند.

برخی مردان متاهل نیز برای حفظ فرد مقابل در رابطه، دست به فریب می زنند و می گویند از همسر خود جدا شده اند. برای این که از صحت ادعای او مطمئن شوید، بهتر است شناسنامه او را ببینید.

11- آن ها آخر هفته ها ناپدید می شوند

مردان متاهل برای این که آخر هفته ها را با خانواده خود سپری می کنند، در آخر هفته با شما قرار ملاقات نمی گذارند. در این روزها آن ها به تلفن های شما نیز جواب نمی دهند و به معنای واقعی غیب می شوند.

12- آن ها همیشه به تلفن خود جواب نمی هند

این دسته از مردان، بهانه های مختلفی برای جواب ندادن به تلفن دارند؛ گاهی می گویند پیش پدر و مادرم هستم، گاهی می گویند در جلسه کاری هستند. آن ها به بهانه های مختلف به شما جواب نخواهند داد و این شما هستید که باید باهوش باشید.

ممکن است در ساعات اداری با شما حرف بزنند، اما پس از ساعات اداری نتوانند صحبت کنند. شما باید متوجه این مسئله شوید.

آن ها همیشه به تلفن خود جواب نمی هند

اگر درگیر ارتباط با فرد متاهل شدید، چه باید بکنید؟

اگر به هر دلیلی متوجه شدید فرد مقابل شما متاهل است و شما قربانی یک رابطه اشتباه شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم کارهایی را که در ادامه عنوان می کنیم، انجام دهید.

به فکر قطع ارتباط باشید

یقینا شما می دانید که رابطه عاطفی با یک مرد متاهل اشتباه است و خیانت به همسر فرد مقابل است. گذشته از آن با ادامه دادن این رابطه، ظلم بزرگی در حق خودتان می کنید.

ممکن است از این رابطه زمان زیادی گذشته باشد و شما پس از آن متوجه شده باشید و در این زمان دلبستگی عاطفی به او پیدا کرده باشید. قابل انکار نیست که این کار سخت است، اما باید به فکر قطع ارتباط باشید.

به سوالات زیر جواب بدهید

  • آیا این چیزی است که از یک رابطه می خواهم؟ یک رابطه پنهانی که عشقم را با کس دیگری شریک شوم؟
  • آیا شما احساس خوشحالی می کنید یا استرس ناشی از پنهان کاری شما را از پا در می آورد؟ این همه استرس ارزشش را دارد؟

خودتان را باور کنید

یکی از نقاط تاریک رابطه با فرد متاهل، این است که شما همیشه در حاشیه هستید؛ او همیشه شما را پنهان می کند. در حالیکه شما لایق این هستید که با احترام به خانواده او معرفی شوید و با اطمینان او را به خانواده خود معرفی کنید.

باید قبول کنید که در رابطه اشتباهی هستید، که جز ناراحتی و سوءاستفاده عاطفی و آسیب های روانی چیزی نصیب شما نخواهد شد و آینده ای روشن در این رابطه انتظار شما را نمی کشد.

بدانید با بیرون آمدن از این رابطه اشتباه، اوضاع بهتر خواهد شد. خودتان را باور کنید و خود را آماده شرایط بهتر و فردی مناسب کنید که لایق شما باشد.

از یک مشاور کمک بگیرید

ممکن است تصمیم به قطع رابطه گرفته باشید و ندانید چه باید بکنید. در این صورت وجود فردی که بدون قضاوت به حرف های شما گوش کند و راهکار درست را نشان شما بدهد، بسیار ضروری است.

یک مشاور می تواند به شما کمک کند که راه خود را پیدا کنید.

به دنبال دلایلی باشید که باعث ارتباط شما با این فرد شده است

از خود بپرسید چه دلایلی باعث شد با این فرد دوست شوم؟ کمبود محبت؟ خلا عاطفی؟ ترس از تنهایی؟ با کمک مشاور این خلا ها را شناسایی و درمان کنید تا دوباره گرفتار چنین روابطی نشوید.

مرکز مشاوره هم اندیشان با روانشناسان باتجربه خود در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا با راهکارهایی موثر، ارتباط خود به یک مرد متاهل را به پایان برسانید، به گونه ای که کمترین ضربه و آسیب روحی روانی را متحمل شوید. شما می توانید با شماره مجموعه هم اندیشان 9099071985 در ارتباط باشید.

اگر درگیر ارتباط با فرد متاهل شدید، چه باید بکنید؟

در پایان

ورود به یک رابطه اشتباه، می تواند بسیار مخرب باشد و فردی که قربانی این روابط است، آسیب های روحی زیاد را متحمل می شود. بهتر است با آگاهی از نشانه های افراد سودجو، در تله آن ها نیفتید.

چنانچه درگیر رابطه با فرد متاهل شده اید و توانایی مدیریت احساسات خود برای خروج از آن رابطه را ندارید، روانشناسان ما در مرکز مشاوره هم اندیشان آماده اند تا بدون قضاوت حرف های شما را بشنوند و بهترین راهکارها را در خارج شدن از رابطه با مرد متاهل به شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی، با شماره 9099071985 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره مجموعه هم اندیشان بهره مند شوید.

سوالات متداول

چرا مرد متاهل خود را به طور کامل معرفی نمی کند؟

چرا که می ترسد شما با در دست داشتن اطلاعاتش، راجب او تحقیق کنید و به متاهل بودنش پی ببرید.

مفیدترین راه برای خروج از یک رابطه با مرد متاهل سوءاستفاده گر چیست؟

سعی کنید تا خود را باور کنید و بدانید که شما لایق بهترین ها هستید و رابطه شما باید با یک فرد شفاف باشد. در ادامه نیز می توانید از کمک های یک مشاور بهره ببرید تا کمترین لطمه روحی روانی را در هنگام خروج از اینگونه روابط متحمل شوید.

اینستاگرام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره