تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان

استخدامی

داشتن شغلی خوب با در آمدی عالی برای همه افراد خصوصا جوانان آرزوی جذابی است، اما برای داشتن همچین شغلی باید از زمان استخدام شرکت ها، سازمان ها یا هر محیطی که مد نظر دارید، اطلاع داشته باشید و با داشتن اطلاعات کامل در مورد این سازمان یا اداره اقدام به استخدام کنید.

اگر شما هم خواستار داشتن شغلی در ارگان های دولتی هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که ارگان های دولتی برای استخدام، آزمون های استخدامی برگزار می کنند و این آزمون ها زمان تمدید ندارند یعنی در چند سال یا چند مدت یک بار این آزمون ها برگزار می شوند، پس برای شرکت در آزمون های استخدامی باید از زمان های برگزاری آزمون ها مطلع باشید.

برای اطلاع از زمان دقیق آزمون های استخدامی ارگان های دولتی می توانید از سایت های اخبار استخدامی استفاده کنید و از تمامی آزمون های استخدامی ارگان های دولتی و شرایط شرکت در آزمون ها مطلع شوید.

استخدام در هر محیط یا سازمان یا اداره ای شرایط مختص به خود را دارد که باید از آن ها اطلاع داشته باشید.

در سایت مرکز مشاوره هم اندیشان مقاله هایی در مورد استخدام انواع ارگان های دولتی، شرایط هر یک از سازمان ها یا اداره ها برای استخدام و تمامی توضیحات مورد نیاز در مورد استخدام را می توانید مطالعه کنید.

سایت های اخبار استخدامی منابع مورد نیاز برای هر آزمون استخدامی را در مقاله مربوط به هر کدام قرار می دهد تا بتوانید در آزمون های استخدامی سربلند و با نتیجه دلخواه بیرون بیایید.

سوالات آزمون های سال های گذشته را می توانید برای آشنایی بیشتر و بهتر با آزمون مورد نظر خود، از سایت های اخبار استخدامی دانلود کنید تا در زمان آزمون به بهترین نحو آزمون خود را پشت سر بگذارید.

اخبار استخدامی زمان و تاریخ اعلام نتایج آزمون ها را در اختیارتان قرار می دهد تا افرادی که آزمون خود را با موفقیت سپری کرده اند، خود را برای مصاحبه های حضوری آماده کنند.

برای اطلاع از کلیه اخبار های مربوط به استخدام سازمان ها، اداره ها، شرکت ها یا به طور کلی ارگان های دولتی موجود در کشور مان و تمامی شرایطی که افراد متقاضی باید واجد آن ها باشند را می توانید در سایت مرکز مشاوره هم اندیشان در مقاله های مربوطه مطالعه کنید، در کنار مطالعه مقاله ها می توانید از مشاورین خبره و حرفه ای مرکز مشاوره هم اندیشان به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

شرایط و تاریخ آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۱۴۰۰

یکی از ارگان های دولتی که داوطلبان زیادی برای استخدام دارد، شرکت نفت است. به دلیل داشتن مزایای زیاد و مناسب برای کارکنان شرکت نفت، استخدام شدن در این سازمان دولتی برای افراد واجد شرایط ادامه مطلب

شرایط و مراحل استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰

پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی (ره) در اردیبهشت ماه سال 58 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شد. این سازمان برای حفاظت از انقلاب اسلامی ایران به وجود آمد و توانست در ادامه مطلب

شرایط ثبت نام و زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 1400

وزارت بهداشت برای جذب نیرو آزمونی را در دو مرحله (آزمون کتبی و مصاحبه) برگزار می کند. هدف از برگزاری این آزمون، جذب نیروی کارآمد (کارکنان غیر هیات علمی) در دانشگاه ها و دانشکده های ادامه مطلب

دریافت مشاوره