تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان
0

چگونگی جذب پسران | 14 راهکار طلایی جذب و عاشق کردن پسر مورد علاقه

چگونگی جذب پسران | 14 راهکار طلایی جذب و عاشق کردن پسر مورد علاقه

پسری را دوست دارید و می خواهید او را به خود علاقمند کنید، اما نمی دانید چه کار باید بکنید؟ چه روش هایی وجود دارد که برای یک پسر جذاب باشید و او را عاشق خود کنید؟

از شما دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه شوید تا به شما راهکارهای علمی و روانشناسی را آموزش بدهیم تا بتوانید با بکارگیری آن ها، پسر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید.

روش ها و راهکارهای جذب پسر مورد علاقه

دنیای پسران بسیار متفاوت است و شما شاید شناختی از آن نداشته باشید؛ در این صورت ممکن است هرگونه حرکتی از سوی شما، پسر مورد علاقه تان را از شما دورتر کند.

ممکن است بخواهید با روش هایی که دوستان و اطرافیان به شما می گویند، پسر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید؛ اما دست نگهدارید!!!! بی گدار به آب نزنید، بهتر است با روش های علمی و ثابت شده روانشناسی، سنجیده تر این کار را انجام دهید.

در ادامه 14 روش مطابق با راهکارهای علمی و روانشناسی را را به شما ارائه می دهیم، تا بتوانید با استفاده از آن ها، پسری که به او علاقه دارید را مجذوب خود نمایید.

خودتان را دوست داشته باشید

همیشه به یاد داشته باشید، قبل از این که بخواهید کسی شما را دوست داشته باشد، ابتدا باید شما خود را دوست داشته باشید. مردم احساس شما نسبت به خودتان را می فهمند و طبق آن با شما رفتار می کنند.

این را به یاد داشته باشید، اولین و قدرتمند ترین قدم برای جذاب بودن و جذابیت فردی، خود دوستی است. تا زمانیکه خود را به اندازه کافی دوست نداشته باشید، هیچ فرد جذابی را نمی توانید مجذوب خود کنید.

خودتان باشید

این که بخواهید مانند شخص دیگری رفتار کنید، جذابیت شما را از بین می برد؛ اگر می خواهید پسری را جذب خود کنید، تلاش کنید خودتان باشید.

وقتی خودتان باشید، کسی که به سمت شما جذب می شود شما را به خاطر خودتان می خواهد.

روش ها و راهکارهای جذب پسر مورد علاقه

تماس چشمی برقرار کنید

تماس چشمی، روشی علمی برای عاشق کردن پسرها است. علم ثابت کرده است چشم ها دریچه روح هستند، شما با تماس چشمی (نه خیره شدن)، می توانید ارتباطات عاشقانه ای را در مغز فرد شکل دهید.

همیشه در دسترس نباشید

اگر می خواهید برای یک پسر جذاب باشید، همیشه نباید شما برای تماس گرفتن پیش قدم شوید؛ اجازه دهید در بیشتر مواقع او این کار را بکند.

گاهی لازم است علیرغم این که می خواهید با او ارتباط برقرار کنید، اما جلوی خود را بگیرید تا پیام ندهید یا تماس نگیرید؛ البته این که شما بخواهید اول تماس بگیرید، اشتباه نیست اما نباید همیشگی باشد.

مثبت و پرانرژی باشید

یک دختر شاد و پرانرژی مثبت، بسیار جذاب تر از فردی است که مدام در حال شکایت است. شما وقتی خاطرات خوبی را در طرف مقابلتان ایجاد کنید، می توانید احساس تعلق خاطر در او به وجود بیاورید.

رفتارهای منفی مانند غر زدن یا تهدید کردن، اگر طولانی مدت انجام شود، می تواند به اتمام رابط منجر شود. اگر مسئله ای باعث ناراحتی شما شده، می توانید به جای قهر کردن، با آرامش در مورد آن صحبت کنید.

اگر در رابطه هستید، بهتر است خاطرات خوشی با او بسازید یا برنامه ای مطابق علاقمندی های دو نفره تان تنظیم کنید و با هم وقت بگذرانید.

ظاهرتان را مرتب کنید

آراستگی ظاهر بسیار مهم است که همیشه در مناسبات اجتماعی باید به آن توجه داشته باشید. ظاهر آراسته، اولین چیزی است که مخاطب می بیند و حتی اگر ارتباط کلامی ایجاد نشود، باعث ایجاد تاثیر مثبت بر مخاطب می شود.

منظور از آراستگی، آرایش بیش از حد نیست؛ چه بسا این کار نتیجه عکس داشته باشد. همیشه رفتاری متعادل، به دور از جلب توجه و افراطی گونه از خود نشان دهید؛ خوشبو باشید و همیشه عطر بزنید؛ یک عطر خوب باعث ماندگاری شما در ذهن فرد مقابل می شود.

ظاهرتان را مرتب کنید

رفتاری دوستانه داشته باشید

برای این که پسر مورد علاقه تان را عاشق خود کنید، رفتاری دوستانه داشته باشید و به صحبت های او گوش دهید؛ تلاش کنید به او حس درک شدن و همراهی بدهید.

در مورد علاقمندی های او، اطلاعات بیشتری کسب کنید و در مورد روحیاتش شناخت بیشتری در شرایط مختلف بدست آورید؛ این حس را به او بدهید که می تواند روی شما حساب باز کند.

مستقل و هدفمند باشید

داشتن استقلال، یک نکته کلیدی برای جذاب بودن است، چه به عنوان استقلال مالی چه استقلال فکری!

قبل از هر چیزی شما باید هویتی مستقل برای خود داشته باشید؛ مستقل بیندیشید و مستقل رفتار کنید؛ پسران دخترانی را که مستقل فکر و رفتار می کنند تحسین می کنند.

برای زندگی خود هدف گزاری کنید؛ برنامه روزانه خود را تعیین کنید. به یاد داشته باشید تمام زندگی و برنامه شما نباید در او خلاصه شود؛ یک فرد با برنامه و هدفمند، بسیار جذاب است.

به او فضای لازم را بدهید

به او و وقتش احترام بگذارید؛ درک کنید او نیز ممکن است مانند هر فردی بخواهد زمانی را تنها باشد یا با خانواده و دوستان همجنس خود وقت بگذراند؛ به این خواسته او احترام بگذارید.

ممکن است او مشغله کاری زیادی داشته باشد؛ سعی کنید به او احترام بگذارید؛ چنانچه او بفهمد که به وقت و آزادی او احترام می گذارید و سعی در محدود کردن او ندارید، رابطه بهتری را ایجاد خواهید کرد.

مرموز باشید

با این که صداقت مهم است، اما هر صحبتی باید در زمان مناسب خود گفته شود؛ اگر رابطه پایداری را می خواهید، باید مسائلی که به فرد مقابلتان مرتبط است مطرح کنید نه موارد شخصی خودتان را.

در ابتدای رابطه، زمانی که شناخت طرفین کامل نیست، نباید مسائلی مانند روابط گذشته مطرح شود؛ چرا که ممکن است ذهنیت منفی در فرد ایجاد شود که به آسانی از بین نمی رود.

لبخند بزنید

لبخند بزنید

لبخند بزنید؛ گاهی یک لبخند بیشتر از هر حرفی تاثیرگذار است. یک لبخند واقعی یا خندیدن به جوک های او، می تواند به او نشان دهد که از بودن با او خوشحال هستید.

حامی باشید

در زمان هایی که شرایط سختی دارد، حامی و مشوق او باشید و او را درک کنید؛ در این شرایط به او نشان می دهید که او به فردی مانند شما نیاز دارد؛ در نتیجه این فرد عاشقتان خواهد شد.

ظرافت های زنانه را فراموش نکنید

این را به یاد داشته باشید که در رابطه، نقش زن را ایفا کنید و به طرف مقابل اجازه دهید که او نیز نقش یک مرد را داشته باشد. مردان به صورت فطری به سمت زنانی گرایش دارند که ظرافت های زنانه را در رفتار خود رعایت می کنند.

این زنان به مردان اجازه می دهند که نقش خود را به عنوان مرد به خوبی اجرا کنند و حامی آن ها باشد؛ حتی اگر ارتباط شما در حد سلام و احوال پرسی است، ظرافت ها را به کار ببرید.

به یاد داشته باشید از انجام برخی کارها از جمله پرداخت صورتحساب یا به کار بردن اصطلاحات مردانه اجتناب کنید؛ چرا که این رفتارها به جای این که از شما شریک عاطفی بسازد، شما را به عنوان یک دوست مطرح می کند.

گاهی در مورد کارهایی که خود می توانید انجام دهید، از آقایان کمک بخواهید تا حس مفید بودن به آن ها بدهید.

هوش هیجانی بالایی داشته باشید

با داشتن هوش هیجانی (EQ)، شما می توانید احساسات خود را مدیریت کرده و آن ها را در جهت مناسبی هدایت کنید، تا ضمن این که در برابر شرایط سخت حالتان را خوب نگه دارید، به خواسته های خود در رابطه برسید.

داشتن هوش هیجانی بالا در هر موقعیتی از شما یک فرد محبوب می سازد.

هوش هیجانی بالایی داشته باشید

در پایان

جذابیت و عاشق کردن پسر مورد علاقه تان، موارد روانشناسی دارد. برای جذب فردی که دوستش دارید، از افرادی که صلاحیت زیادی در این مورد ندارند مشورت نگیرید؛ بهتر است از روش های علمی و روانشناسی برای علاقمند کردن پسر مورد علاقه تان استفاده کنید.

این را به یاد داشته باشید که هیچ روشی صد درصد نیست و شما باید نسبت به موقعیتی که در آن قرار دارید، یکی از این روش ها یا چند نمونه از آنها را به کار ببرید.

برای دریافت مشاوره تلفنی، در این زمینه می توانید با مرکز مشاوره هم اندیشان تماس بگیرید؛ مشاوران باتجربه این مرکز به شما در این زمینه کمک خواهند کرد. برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 9099071985 تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

اعتماد به نفس بالا – خود دوستی – داشتن برنامه برای زندگی – هدفمند بودن – آراستگی ظاهری – خوشبو بودن و… .

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

با اعتماد به نفس رفتار کنید – ظاهر زیبا و جذابی داشته باشید – زبان بدن مثبتی داشته باشید – تماس چشمی برقرار کنید – نشان دهید که باهوش هستید – در زمان مناسبی ارتباط خود را با او کم کنید – گاهی آسیب پذیر بودن خود را بروز دهید و… .

آیا برقراری رابطه جنسی پیش از ازدواج، می تواند به جذابیت فرد برای طرف مقابل کمکی کند؟

در برخی موارد افراد برای این که رابطه خود را حفظ کنند، تن به برقراری رابطه جنسی می دهند، اما این را به یاد داشته باشید که درخواست رابطه جنسی از سوی پسر به معنای علاقه او به شما نیست.

اینستاگرام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره