تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان

کنکور

بسیاری از دانش آموزان پس از پایان دوره تحصیلی خود در مدرسه علاقه دارند به دانشگاه بروند و تحصیل خود را در آن جا ادامه دهند، اما وارد شدن به دانشگاه های سراسری چگونه است؟ جواب این سوال بسیار ساده است و همه این را می دانند که برای وارد شدن به دانشگاه های سراسری حتما باید در جلسه کنکور شرکت کرده و آزمون ورودی برای دانشگاه را بدهند، بعد از این که جواب آزمون منتشر شد می توانید از طریق سایت سنجش متوجه شوید که آیا در کنکور سراسری موفق به کسب قبولی شده اند یا نه؟
کنکور از مهم ترین قسمت های زندگی بسیاری از جوانان یا به اصطلاح دانش آموزان است. بعد از کنکور که نتایج آن مشخص می شود سرنوشت بسیاری از دانس آموزان رقم می خورد.
پسران در صورت قبول نشدن در کنکور باید به خدمت سربازی بروند ولی برای دختران این گونه نبوده و می توانند هر سالی که قبول نشده اند، در سال بعد دوباره اقدام کنند.
قوانین کنکور، شرایط کنکور، نحوه درس خواندن و مرور دروس برای کنکور و … اهمیت بسیاری در قبولی کنکور دارد.
اخبار کنکور برای دانش آموزانی که هدف قبولی در کنکور را دارند بسیار حیاتی است، زیرا اهداف این افراد بر پایه قبولی در کنکور است و در صورت قبول نشدن تمام مسیری که هدف گذاری کرده بودند بهم خواهد ریخت.
اخبار کنکور به این جهت اهمیت دارد که دانش آموزان برنامه های خود را بر اساس آخرین تصمیم گیری ها و مصوبه های تصویب شده تنظیم می کنند، پس باید همواره پیگیر اخبار کنکور باشند تا در صورت تصویب قانون جدید از آن مطلع شوند.
در سایت های اخبار کنکور به چه اطلاعاتی دست پیدا می کنید؟
در این سایت ها زمان ثبت نام برای کنکور، زمان انتشار دفترچه های کنکوری برای رشته های مختلف، زمان کنکور های نظری – فنی و حرفه ای – انواع زبان های خارجی و زمان انتشار کارت ورود به جلسه قرار می گیرد.
اگر زمان های هر یک از موارد گفته شده بالا تمدید یا تغییر داده شود، از طریق اخبار های تحصیلی می توانید اطلاعات کاملی را دریافت کنید و از تاریخ های جدید مطلع شوید.
دانش آموزان کنکوری باید از تمام لحظات و فرصت های خود به طور کامل استفاده کنند.
در سایت مرکز مشاوره هم اندیشان علاوه بر اخبار کنکور و شرایط کنکور ها، نحوه مطالعه برای کنکور و تمامی نکات ریز که در کنکور باعث موفقیت شما می شود را می توانید مطالعه کنید، در کنار آن می توانید از مشاوران تحصیلی متخصص در مرکز مشاوره هم اندیشان نیز به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

اهمیت مشاوره کنکور تجربی و فواید دریافت مشاوره کنکور تجربی 1401

رشته تجربی یکی از رشته های پر طرفدار است که هر ساله تعداد داوطلبان زیادی در کنکور این گروه آزمایشی شرکت می کنند. از آنجایی که رشته های دانشگاهی تجربی، شامل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، ادامه مطلب

کامل ترین راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری در سال 1400

زمانی که نتایج کنکور سراسری به داوطلبان اعلام شد، داوطلبانی که رتبه لازم را کسب کرده اند و برای انتخاب رشته مجاز شده اند، باید نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. انتخاب رشته کنکور مرحله ادامه مطلب

مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی

سازمان سنجش آموزش کشور، هر سال اقدام به برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) می کند. البته امروزه در بسیاری از دانشگاه ها، پذیرش داوطلب در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور انجام می شود؛ ادامه مطلب

دریافت مشاوره