تخصصی مشاوره بگیرید برای هم اندیشی با بهتری مشاوران با ما تماس بگیرید
9099071985
مشاوره و روانشناسی خانواده هم اندیشان
0

عاشق کردن همسر – راهکارهایی برای افزایش عشق زن و شوهر

عاشق کردن همسر – راهکارهایی برای افزایش عشق زن و شوهر

تمام زوجین، با عشق ازدواج می کنند؛ این عشق، شور و علاقه، در ابتدای ازدواج در اوج خود است؛ اما با گذر زمان در لابه لای اتفاقات زندگی این عشق کمرنگ می شود؛ در این زمان است که طرفین به فکر راه هایی برای افزایش عشق همدیگر می افتند.

راه های افزایش عشق در مردان و زنان متفاوت است؛ چرا که زنان و مردان دنیای متفاوتی دارند.

آیا شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید همسر خود را عاشق تر از قبل کنید؟ پس از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب با هم اندیشان همراه باشید تا شما را از راهکارهایی برای افزایش عشق در همسر خود، آگاه سازیم.

روش هایی برای عاشق کردن شوهر

بدست آوردن دل مردان اصلا سخت نیست؛ برای تسخیر قلب شوهر خود کافی است این راهکارهای علمی را که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم، به کار ببرید.

او را تحسین کنید

از زیبایی شوهر خود بگویید و او را تحسین کنید؛ مردان نیز همانند زنان، از تعریف کردن خوششان می آید؛ مردی نیست که نخواهد در نگاه همسرش جذاب و زیبا به نظر برسد.

این بار که با او مواجه شدید، به او بگویید که چقدر جذاب و زیبا شده است؛ از ادکلن و لباس هایش تعریف کنید؛ این کار تاثیر شگرفی بر عاشق کردن مرد زندگیتان دارد.

از کارهایی که برای شما و زندگی مشترکتان انجام داده، تشکر کنید

یکی از دلایل محکمی که یک مرد به سر کار می رود و تنش هایی که در محل کار وجود دارد را تحمل می کند، تامین مالی نیازهای خانواده است؛ پس اگر برای خانواده تلاش می کند از او قدردانی کنید.

مسئولیت مخارج زندگی، وظیفه خطیری است که جامعه ما بیشتر از جنس مرد انتظار برآورده شدن آن را دارد. در کمال تاسف جامعه امروزی ارزش مردان را بر اساس درآمد آن ها تعیین می کند که این فشار زیادی را بر آنان وارد می کند؛ مشکل زمانی ایجاد می شود آن ها حس کنند از طرف همسر خود درک نمی شوند.

برای مردان نیز زمان هایی وجود دارند که آن قدر خسته می شوند که می خواهند فریاد بزنند یا از کار خود استعفا بدهند؛ این جاست که درک کردن شما می تواند باری از دوش مردتان بردارد و خستگی را از تن او بدر کند.

به او بگویید که درک می کنید چه اندازه کار او مشکل است و برای تمام تلاش هایی که برای شما و زندگیتان انجام می دهد، از او متشکر هستید؛ بگویید که مسئولیت پذیری و وفاداری او را می بینید و قدردان او هستید.

از کارهایی که برای شما و زندگی مشترکتان انجام داده، تشکر کنید

در شرایط سخت حامی او باشید

همیشه در مورد تکیه گاه بودن مردان صحبت می شود؛ اما آقایان نیز به حمایت نیاز دارند.

در سختی ها در کنار همسر خود باشید؛ مردان به هنگام مشکلات، به حمایت زن زندگی خود نیاز دارند؛ این حمایت و پشتیبانی به او کمک می کند راحت با مشکلاتش کنار بیاید.

همراهی همسرتان شما را به فرد محبوب زندگیش تبدیل خواهد کرد.

به چشمان او نگاه کنید

توجه عاشقانه، چیزی است که قلب همسر شما را نرم می کند؛ در حالیکه به چشمانش نگاه می کنید، لبخند بزنید؛ این تکنیکی است همیشه جواب می دهد.

او همسر شماست و شایستگی توجه عاشقانه شما را دارد.

آراسته و جذاب باشید

آراستگی ظاهری، از مهمترین مواردی است که می توانید از همسر خود دلبری کنید. سعی کنید مرتب لباس بپوشید موهایتان را زیبا ببندید و آرایش کنید.

احساس مردانگی را در او تقویت کنید

مردان دوست دارند حس کنند بقیه به آن ها نیاز دارند؛ این که مرد بتواند خواسته های زن زندگیش را برآورده کند، برای او بسیار مطلوب و غرور و آفرین است.

این که بتواند از شما حمایت و محافظت کند، برای او بسیار مطلوب است؛ به او فرصت این کار را بدهید و بگذارید صورت حساب ها را او پرداخت کند یا در را برایتان باز کند؛ با این کار شما حس می کنید ملکه هستید و او نیز حس می کند یک مرد واقعی است.

با اعتماد به نفس باشید

هیچ چیزی مانند اعتماد به نفس یک زن روی مرد تاثیر مثبتی نمی گذارد.

رفتار سرشار از  اعتماد به نفس از خود نشان دهید؛ خود را دوست داشته باشید و رسیدگی به خود و روحیه خود را در الویت قرار دهید؛ این را به یاد داشته باشید که یک زن قوی همیشه مورد تحسین اطرافیانش به خصوص همسر خود خواهد بود.

ظرافت زنانه خود را حفظ کنید

مردان به زنانی که فاقد ظرافت زنانه هستند، توجهی نشان نمی دهند. ظرافت های رفتاری زنانه را در خود تقویت کنید و از بروز رفتارهایی که خاص مردان است، اجتناب کنید.

ظرافت زنانه خود را حفظ کنید

راه هایی برای عاشق کردن زن زندگیتان

بدست آوردن دل زنان سخت نیست، کافی است به راهکارهای علمی که در ادامه مقاله به بررسی آنها می پردازیم، توجه کنید.

دنیای او را بشناسید

دنیای زن را بشناسید بدانید چه چیزهایی او را خوشحال می کند؛ از چه رفتارهای خوشش می آید و چه رفتارهایی اعصاب او را به هم می ریزد. با دانستن این موارد، شما به خوبی می توانید دل او را بدست آورید و او را عاشق و شیفته خود کنید.

به شخصیت او احترام بگذارید

به شخصیت او احترام بگذارید؛ شخصیت او فراتر از ظاهر زیبایی است. همسر شما باید بداند قبل از زیبایی اش، به شخصیتش احترام گذاشته و وجودش را ستایش می کنید؛ احترام به همسر، ضرورتی است که نباید برای طرفین کم رنگ شود.

برای حریم شخصی او احترام قائل شوید و او را محدود نکنید

حفظ حریم خصوصی برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به حد و مرزهایی که او تعیین کرده توجه کنید؛ به استقلال او احترام بگذارید؛ او را محدود نکنید و حس آزادی را از او نگیرید.

نقض حریم ها و آزادی او، از شما فردی منفور برای او می سازد.

شنونده خوبی باشید

یکی از بهترین راه های که می توانید قلب یک زن را تسخیر کنید، این است که شنونده خوبی باشید. زنان دوست دارند در زمانی که دلتنگ هستند، در مورد مسائل خود صحبت کنند و از طرف مقابل، دلداری دادن و حس همدردی دریافت کنند.

با گفتن جملاتی مانند “نگران نباش همه چیز را درست می کنم” می توانید قلب او را تسخیر کنید. وقتی او در مورد مشکلش حرف می زند صحبت او را قطع نکنید؛ به او اجازه دهید تا در موردی که ذهنش را آزار می دهد صحبت کند و این مشکل را با هم حل کنید.

نباید با جواب محکم او را متوقف کنید بلکه با شنونده خوب بودن او را مطمئن کنید که درکش می کنید.

شنونده خوبی باشید

به او احساس امنیت بدهید

به زن زندگی خود، احساس امنیت بدهید؛ او باید در کنار شما احساس امنیت داشته باشد؛ این اولین احساسی است که باید به او بدهید. از همسر خود مراقب کنید و نشان دهید که قابل اعتماد هستید؛ به صحبت های او گوش دهید و او را قضاوت نکنید.

به یاد داشته باشید که دروغ نگویید و قابل اعتماد باشید.

قضاوت نکنید

زن خود را همان گونه که هست بپذیرید و در پی تغییر دادن شخصیت او نباشید.

هیچ کس دوست ندارد قضاوت شود، پس اگر در ارتباط با او پذیرش داشته باشید و واکنش مناسبی از خود نشان دهید، او این احترام را دریافت کرده و به شما احترام متقابل خواهد گذاشت؛ در نتیجه از ارتباط با شما، رفتاری توام با انعطاف از خود نشان می دهد.

به او حس خاص بودن بدهید

کاری کنید که حس کند بهترین است؛ او همسر شما است و لایق این است که حس کند با بقیه فرق دارد و برای شما خاص ترین و بهترین است.

آراسته باشید

برای این که زن زندگیتان عاشق شما باشد، به ظاهر خود برسید؛ صورت خود را اصلاح کنید لباس های زیبا بپوشید عطر بزنید. بهداشت فردی دوش گرفتن و مسواک بسیار مهم است؛ از این نکات غافل نشوید که بخش زیادی از ایجاد جذابیت، به بهداشت و آراستگی مربوط می شود.

قدردانی کنید

به او بگویید که از داشتنش چقدر خوشحال هستید؛ او باید حس کند که وجودش در زندگی شما یک نعمت است. کارهایی که دوست دارد را انجام دهید تا این حس را به او بدهید که قدردان حضورش در زندگی خود هستید.

قدردانی کنید

شوخ طبع باشید

شوخ طبعی مرد، باعث ایجاد صمیمیت می شود و برای آغاز مکالمه، ارتباط موثر و خوب، زمینه را فراهم می سازد. یاد بگیرید همسر خود را بخندانید، اگر بلد نیستید این مهارت را تمرین کنید.

با اعتماد به نفس رفتار کنید

قدرت مردانه و رفتار با اعتماد به نفس مردان، برای زنان بسیار مهم است؛ چرا که زن ها باید بتوانند به مرد اتکا کنند؛ این رفتار در آن ها اطمینان خاطر ایجاد می کند.

توجه به این مورد، حتی در تمایلات روحی و جسمی زنان نیز نقش مهمی ایفا می کند؛ زنان از مردانی که حس و رفتار مردانه ندارند، گریزانند.

وفادار باشید

چشم پاکی و وفاداری یک مرد، یکی از مواردی است که همسر او را عاشق او می کند. ممکن است یک مرد از این که مورد توجه دیگر زنان باشد، خوشحال شود، اما اگر در این کار افراط کند زن احساس خطر می کند و به او حس مورد خیانت بودن دست می دهد؛ بنابراین هرگز رفتاری خارج از چارچوب خانواده انجام ندهید.

وفادار باشید

در آخر

این ها فقط بخشی از روش های جذابیت بود که برای شما توضیح دادیم؛ اگر دوست دارید در مورد دیگر روش هایی که کانون خانواده شما را گرم نگه می دارد، بیشتر بدانید، با مرکز مشاوره هم اندیشان تماس بگیرید.

مشاوران باتجربه این مرکز به شما راهکارهایی مخصوص به خودتان را ارائه خواهند  کرد که با به کار بستن آن ها، خانواده ای گرم و صمیمی داشته باشید.

برای دریافت مشاوره تلفنی، با شماره 9099071985 تماس بگیرید؛ از همراهی شما با هم اندیشان، سپاسگزاریم.

سوالات متداول

چند راهکار برای جذابیت مردان در رابطه بازگو نمایید؟

آراستگی ظاهری – رفتار مردانه – شوخ طبعی – شنونده خوب بودن – دادن احساس امنیت – دادن احساس خاص بودن به زن – قدردانی از حضور او در زندگی و… .

به چند راهکار برای جذابیت زنان در رابطه اشاره نمایید؟

آراستگی ظاهری – حفظ ظرافت های زنانه در رفتار – تحسین زیبایی – قدردانی از تلاش های مرد و… .

اینستاگرام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره