هم اندیشان
0

مشاوره تلفنی – دریافت انواع خدمات مشاوره از بهترین مشاورین ایران بصورت تلفنی

مشاوره تلفنی – دریافت انواع خدمات مشاوره از بهترین مشاورین ایران بصورت تلفنی

امروزه بسیاری از مردم همان طور که به سلامت جسم شان اهمیت می دهند، پیگیر آرامش روان و سالم سازی محیط برای روح شان هم هستند.

با پیشرفت اپیدمی کرونا در سطح جهان، استرس و ترس بر انسان ها چیره شده و مراجعه به روان شناسان بالینی و پزشکان مغز و اعصاب، جهت رفع آسیب های اجتماعی، بیشتر شده است.

همچنین با پیشرفت تکنولوژی، امکان برقراری ارتباط آنلاین با مشاورین فراهم شده و می توان به راحتی مشاوره تلفنی را تجربه کرد. البته به غیر از درمان، مشاوره های تلفنی مختلفی وجود دارد که به تفسیر آنان خواهیم پرداخت.

در ادامه از شما دعوت می شود با مرکز مشاوره هم اندیشان همراه باشید، تا مزیت های دریافت مشاوره تلفنی را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع و کاربرد مشاوره های تلفنی

شما زمانی به مشاوره با افرادی نیاز دارید، که دچار یک چالش شده اید و نتوانید این امر را به تنهایی حل کنید.

برای کمک گرفتن از افراد کارآمد یا متخصص، باید به مراکز مشاوره مراجعه کنید؛ تا بهترین فرد را حوزه نیاز شما فراهم و معرفی کنند.

انواع و کاربرد مشاوره های تلفنی

مشاوره فردی

دانشمندان با تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیده اند که هر فرد با رشد و تکامل خود در جامعه، نیاز به بررسی و استفاده از مشورت های مشاورین در حوزه های مختلف را دارد، که در هر دوره از زندگی نباید از آن غافل شد؛ در این زمان است که مبحث مشاوره فردی به میان می آید.

در تصمیم گیری های زندگی، استقلال، فاکتور مهمی است؛ اما می توان با افراد خبره آگاهی بهتری پیدا کرد.

مشاوره تلفنی برای توسعه فردی بسیار مناسب است؛ زیرا با کمترین میزان هدر رفت زمان، به سطح مطلوبی از شناخت خود و جایگاهتان خواهید رسید.

وب سایت های مشاوره ای، افراد متنوع و کار آمدی را برای دریافت مشاوره توسعه فردی پیشنهاد می کنند، که تجربه خوبی را به شما هدیه می دهند.

مشاوره تحصیلی

بی شک در هر دوره از دوران تحصیل، به چالش های گوناگونی بر سر انتخاب مدرسه، انتخاب رشته، انتخاب واحد درسی یا از قبیل آنان رو به رو شده اید، که به مشاوره تحصیلی نیاز پیدا کردید.

در دوران دبستان و راهنمایی، بر سر انتخاب مدرسه و معلم، پیشنهاد هایی صورت می گیرند، که با مشاور رسمی مدرسه قابل حل است؛ اما به محض پا گذاشتن به فضای دبیرستان و کنکور، آموزشگاه های متنوعی، مشاوران متعدد با پیشینه درخشان و تخصص های مشاوره تحصیلی کنکور، مشاوره تحصیلی دانشگاهی و… معرفی می کنند تا برای قدم نهادن به دانشگاه مورد تایید، روند تحصیل باکیفیت در دانشگاه و …، مسیر سبزی را برایتان روشن کنند.

مشاوران تحصیلی با آگاهی به تمام سختی های در حین تحصیل و تغییرات سازمان سنجش برای هر آزمون یا کنکورهای سراسری، کارشناسی ارشد، دکتری و فوق دکتری، قادر به راهنمایی متقاضیان محصل هستند.

این مشاوران گاهاً بعد از چند جلسه حضوری و سنجش افراد به طور دقیق، به مشاوره تلفنی می پردازند تا کمترین زمان برای مشاوره طی شود و تمام هزینه و تمرکز بر روی ادامه تحصیل باشد.

این پیگیری و مشاوره، نیاز به علم و دقت دارد تا مشاوران تحصیلی، پا به پای افراد محصل قدم بردارند و مسیر موفقیت را به شکل صحیح جلوی پایشان ترسیم کنند.

متأسفانه بعضی افراد سودجو هستند که با کلک های فریب کارانه، دست به دروغ گفتن و ایجاد فضای مسموم برای محصلین زده که جنایت بزرگی در حق آنان است؛ پس در انتخاب مشاور تلفنی برای تحصیل خود دقت کنید.

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

برای انتخاب فردی برای ازدواج و تشکیل خانواده، چند فاکتور مهم و اساسی باید در نظر گرفته شود؛ یکی از آن موارد، شناخت کافی فرد از خودش و سپس از خواسته هایش است.

هنگامی که به سطح مطلوبی از این دو مورد رسیدید، می توان سنجید که برای ازدواج با فردی دیگر آماده هستید؛ این آگاهی با مشاورین متخصص و دریافت مشاوره ازدواج در این حوزه بدست می آید.

البته با مطالعه و بررسی جامعه می توان به خودشناسی و تعیین معیارهای شخصی رسید؛ اما چون اکثر انسان ها با رویارویی مشکلات، دچار نقطه ضعف می شوند، فقط مشاور متخصص است که نجات دهنده و امید دهنده برای فرد مستاصل است.

اگر در انتخاب فرد مورد نظر دچار تردید هستید، بعد از بررسی های اولیه، مشاوران متخصص افرادی مناسبی برای شناخت و سنجش فرد برای شما هستند. چون هم از خصوصیات شما آگاهی دارند و هم علم شناخت و تناسب افراد را دارند که راهنمای مناسبی در این زمینه هستند.

پس از گذراندن این مراحل، آشنایی با مشاوران آنلاین در این زمینه و تجربه مشاوره تلفنی ازدواج برای ایجاد برقراری جلسه سه نفره از طریق شبکه اجتماعی، بسیار مؤثر است و این امکان را به هر دو نفر می دهد که با کمال آرامش و نداشتن اضطراب در مواجه حضوری، به شناخت معیار ها بپردازند و قطعاً ثمر بخش خواهد بود.

مزایای مشاوره تلفنی

همیشه دریافت مشاوره از طریق تعیین وقت قبلی با منشی یا هماهنگی با روان شناس، ممکن است؛ اما بنا به دلایل گوناگون افرادی هستند که متقاضی مشاوره تلفنی هستند.

مزایا ی مشاوره تلفنی

دریافت مشاوره بصورت تلفنی، در واقع مزایای زیادی دارد و هیچگونه در ارزش های مشاوره حضوری و تلفنی تفاوتی وجود ندارد و حتی در برخی از مواقع، مشاوره تلفنی بسیار مفیدتر واقع خواهد می شود. در ادامه به برخی از علت های دریافت مشاوره بصورت تلفنی خواهیم پرداخت.

برخی از این علل عبارتند از:

صرفه جویی در وقت

گاهی پیش می آید که شما در بحرانی قرار دارید که باید خیلی سریع به مشاور مراجعه کنید، اما با وجود مشغله کاری و فشردگی امور در طول روز، امکان ویزیت حضوری پیش نمی آید.

اگر به صورت استاندارد یک جلسه مشاور را یک ساعت در نظر بگیریم و بطور متوسط یک ساعت هم برای رفت و آمد صرف شود، حدود دو ساعت خالی را باید آزاد کرد که برای عموم شاغلین امکان پذیر نیست.

با رزرو وقت مشاوره تلفنی، فقط یک ساعت را خالی کنید و با هماهنگی درمانگر هر ساعت از شبانه روز با او صحبت کنید.

ایجاد آرامش

احتمالاً برای مراجعه به روانشناس و دریافت روانشناسی بالینی، در شرایط روحی نامناسبی قرار دارید و فضای آرام و ساکت، اولین فاکتور شما برای تمرکز بر روی مشکلات و توصیه های دکتر می باشد.

اگر مکانی پر تلاطم و شلوغ را تجربه کنید، حتماً دل زده خواهید شد و دیگر برای بار دوم مراجعه نمی کنید؛ اما با تجربه مشاوره تلفنی، یک جلسه مشاوره در سکوت خانه یا حتی ماشین خود دارید که به تنهایی در آرامش به درمان خود می پردازید.

صرف نظر از ارتباط چشمی

ممکن است افرادی با وجود مشکلات فراوان، نخواهند پزشک معالجشان آن ها را مورد قضاوت قرار دهد.

البته درمانگر امین اسرار مراجعان است، اما برخی تصور می کنند با مشاوره تلفنی و صرف نظر از چشم در چشم شدن با درمانگر و برون ریزی احساسات، درمان بهتری را پیش می گیرند و نتایج مثبتی در روند حل مشکلات حاصل خواهد شد.

این نکته با توجه به خلق و خوی مراجعان قابل اجرا است.

هزینه کمتر در مشاوره تلفنی

هزینه کمتر

جلسات مشاوره تلفنی با وجود سهولت در برقراری ارتباط و صرف نظر از رفت و آمد، زمان کمتری را از درمانگر و درمان جو می گیرد که خود باعث بروز نکات مثبتی است.

در این راستا، مقدار هزینه کمتری برای هر جلسه تلفنی، نسبت به جلسه حضوری دریافت می شود.

این امر برای مواقعی قابل توجه است که اگر فردی بنا به دلایل شخصی نخواهد هزینه را پرداخت کند، می تواند با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی مقدار کمتری بپردازد و از روند رشد درمان غافل نشود.

مشاوره تلفنی؛ با کیفیت خواهد بود!

احتمالاً معتقد باشید مشاوره حضوری برای حل معضلات فرد به هر دلیلی، بهتر است و این مشکل را باید درمانگر حس کند تا درمان را شروع کند.

گاهاً پیش می آید شما در شهرستان یا مکانی هستید که امکان دسترسی به مشاوره زبده و متخصص در حل مشکل خود، ندارید و درمان گر مورد نظر شما در شهر یا کشوری دور قرار دارد که با یک مشاوره تلفنی، به خواسته خود و رفع نیاز بابت حل معضل خواهید رسید و از این فرصت در بستر تکنولوژی استفاده می کنید.

با این حال وب سایت های متنوعی مشاوران آنلاین را در اختیار دارند، که هم به صورت چت و هم به شکل مشاوره تلفنی در اختیار افراد نیازمند هستند.

اگر برای شما مشکلی پیش آمد که باید به دست درمانگر متخصص حل شود و زمان کافی برای جستجوی مشاوره ندارید، یا امکان دسترسی به مطب حضوری فراهم نیست، به سایت های معرفی و خدمات مشاوره ای سر بزنید و یک مشاوره امن و آرام تجربه کنید.

امیدواریم همیشه برایتان راهی نو بسازیم که این ممکن است به دست خودتان و راهنمایی مشاوران توانمند تحقق یابد.

مشاوره تلفنی؛ با کیفیت خواهد بود!

سخن آخر

مشاوره تلفنی، یکی از بهترین راه ها برای افرادی است که فرصت کمی برای دریافت مشاوره دارند.

به دلیل در دسترس بودن این نوع مشاوره به راحتی می توانید در هر زمانی که فرصت دارید، با بهترین مشاوران صحبت کنید و مسائل خود را مطرح کنید.

مرکز مشاوره هم اندیشان نیز امکان مشاوره تلفنی را فراهم کرده است. چنانچه نیاز به مشاوره دارید و فرصت آن را ندارید با این مرکز تماس بگیرید و مسائل و دغدغه های خود را مطرح کنید، مشاوران باتجربه این مرکز به سوالات شما پاسخ گفته و شما را در حل مسائلتان یاری می کنند.

برای دریافت انواع خدمات مشاوره از بهترین مشاورین ایران بصورت تلفنی با شماره 9099071985 تماس بگیرید.

سوالات متداول

انجام چه کاری مشاوره تلفنی را ثمر بخش تر خواهد کرد؟

صادقانه با مشاورمان سخن بگوییم و اقدام به پنهان کردن مسائل، مشکلات و دغدغه های ذهنی و روحی خود نکنیم.

آیا مشاوره تلفنی، زمان را حفظ می کند؟

بله، زمان شما با انتظار در مطب یا رفت و آمد به هدر نخواهد رفت.

برای این که مشاوره در زمان مشخصی انجام بگیرد، باید چه کار کنیم؟

لازم است پیش از موعد مد نظر، از مشاور نوبت بگیرید.

اینستاگرام

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره